Четвер, 27.04.2017
Свобода і Право
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 337

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2016 » Серпень » 23 » БОРОТЬБА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ !
14:52
БОРОТЬБА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ !

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ - СПОГАДИ !  МАЄМО ЩО ЗАСЛУГОВУЄМО !  БОРОТЬБА НЕ ЗАВЕРШЕНА !

       

       Влада 24 серпня  назвала Днем Незалежності , а для мене це День боротьби за Незалежність яка досі продовжується .

      В суспільно активному житті  я 37 років , у політичному 27 років . Членом КПРС чи лівих партій не був. Завжди був членом проукраїнських , патріотичних організацій та партій.

      В 1979 році під назвою  районного загону по охороні правопорядку «Феміда» створив свій перший клуб. Членами клубу були юнацтво та молодь. Крім карате і самозахисту , займались активним відпочинком , спортивними таборами та систематично патрулювали по місту і відповідали за громадський порядок на танцмайданчиках , дискотеках і концертах .

      Можливо суспільна  активність молоді у самореалізації , самоудосконаленні і самостійному вибору напрямку розвитку заважали тодішній владі .

      Аби показати свою нібито демократичність до Московської олімпіади 1980 року Л.Брежнєв дозволив розвиток такого виду спорту як спортивне карате і подібні до нього дисципліни , а  вже у 1982 році цей вид спорту , на дивування всього світу , був визнаний ідеологічно чужим для СРСР видом спорту. Наприклад на Кубі цей вид вважався і вважається  навпаки зброєю революції і  культивується у навчальних закладах.

       По новій статті , введеній в 1982 році у Кримінальний кодекс почали відловлювати  каратеїстів .  Стаття передбачала від 3 до 5 років позбавлення волі .  Ці види єдиноборств пішли у підпілля . Я змушений був шукати роботу в Білорусії , але там ситуація була подібна і я повернувся . Пішов працювати в органи внутрішніх справ , атестувався на республіканському рівні по «Динамо» на тренера Сил оперативного реагування і продовжував далі займатись «Фемідою».

    В 1988 році дозволили розвиток військово – патріотичний клубів і був створений на базі «Феміди» районний ВПК «Щит Батьківщини».  Восени 1989 року ми отримали приміщення на П.Морозова (В.Стуса)  23 , я полишив міліцію і займався  суспільно необхідною справою за основним місцем роботи. Тоді ж в Україні пройшли установчі збори  всеукраїнської  Громадської  організації «Народний Рух України за перебудову» яка в Законі України «Про правовий статус борців за незалежність України в ХХ столітті » включена як організація що виборювала Незалежність.

     Через декілька місяців була створена Малинська районна організація . Серед співзасновників організації був і я . Організація приймала участь у Всеукраїнських і обласних заходах і акціях та проводила власні . Серед активу організації було два депутати – Володимир Олексієнко – депутат районної ради і я депутат міської і районної рад . Саме у 1990 році ми отримали мандати . Крім загальноукраїнських вимог у нас були і місцеві . Це створення на підприємствах  страйкомів і проведення мітингів та заходів у боротьбі за включення Малинщини до 4 Чорнобильської зони , відкриття дитячих магазинів для забезпечення малюків екологічно чистим харчуванням ,  це створення робітничого контролю і проведення рейдів по виявленню  приховування від населення конче необхідних харчових продуктів та побутових товарів . В магазинах пусто , а  на торгівельних базах надлишок та багато інших акцій. Все акумулював  Малинський райком партії ( перший секретар – Близнюк П.Ф. , секретарі – І.Вознюк і М.Дідківський , зав.відділу ідеології В.Тимошенко) . Як виявилось партія готувалась за традиційною схемою до зміни генсека . Аби викликати незадоволення людей  товари приховували , а з приходом «Нового» в той же день товари знову з’являлись на полицях магазинів .

        В тому далекому  1990 році , мені , Василю Федоренку , тодішньому  депутату Малинської  міської і районної  рад  вдалось  переконати міських депутатів для  винесення  рішення  про підняття над міською радою жовто-блакитного  прапора поряд з УРСРовським .

        Декілька разів ,  вночі , працівники Малинського медвитверезника , використовуючи спецавтомобіль  зривали  прапор . Приходилось його знову встановлювати декілька  разів . Тільки після мого конфлікту з тодішнім начальником райвідділу міліції і офіційним зверненням неподобства припинились. Міліція аби охороняти його , виконуючи рішення міської ради ,  сама чинила правопорушення.

        До Малинського міського голови приїзджало керівництво Житомирського обкому партії з погрозами виключити Володимира Студінського з членів партії . У відповідь В.Студінський  заявив  , що він не винен у  тому  що  ініціативу В.Федоренка підтримав міський  депутатський корпус , 90%  якого є комуністи.

        Згодом  був піднятий національний  прапор і у самому Житомирі.

        Під час «ГКЧП» мене намагались спочатку «заспокоїти» , а потім арештувати .

        Провина моя була у тому , що я  здійснював аудізапис новин з іноземних російськомовних радіостанцій («Голос Америки» , «БіБіСі», «Вільна Європа» і т.д.) , розповсюджував оголошення  і листівки , збирав  як депутат двох рад малинчан і  доводив їм інформацію про події в Москві .

        Першими гостями аби мене утихомирити були місцеві міліціянти , представники обласної прокуратури і  райкому партії .  За дві доби їм не вдалось мене «переконати» , а арештувати не могли без зняття з мене недоторканості.  21 серпня мені зателефонувала секретар голови районної ради Василя Шпаковича , аби  на слідуючий день залишити мене через депкомісію депутатського мандату . Але я знав , що цим вони нічого не вирішать адже я був  і депутат міської ради . Міський голова В.Студінський на подібний крок не пішов би  .

         22 серпня  зранку я зайшов в кабінет В.Шпаковича з запитанням  «Ви мене викликали?». У відповідь було « Це  я вчора викликав !» На що я відповів « То розкажіть мені сьогодні те про хотіли вчора!» У відповідь тиша . «ГКЧП» не пройшло !

         Малинський  брехунець (газета «Прапор Жовтня» вже під редакторством Івана Вознюка) ще протягом тижня друкувала Укази злочинців. Потім надзвичайна сесія, створення ліквідаційної комісії по перепису майна райкому компартії , куди входив і я , та вірилось що комуністична сатанія пішла і Україна стане  гарною домівкою на власній землі для українців.

         Але 25 років минуло , а боротьба за цю домівку продовжується ! Ми так і не є господарями на власній землі ! 

         Ми тоді боролись проти адміністративно – командної системи та роздутої бюрократичної машини і на слуху були «скорочення» і  «ринкова економія» .

         Що реально відбулось за 25 років ?    Командна система криміналізувалась , а бюрократична машина у сотні разів стала більшою та корумпованою .  Корито розширилось і крім старих номенклатурних свиней біля нього опинились їх кнурята , які дожирають всі ресурси на Українській землі . Українці шаленими темпами вимирають добиті злиднями , тарифами ,податками , безправністью , бандитськими силовими органами , кланами , продажними судами і сотнями тисяч аферистами , шахраями , хабарниками , казнокрадами та брехунами і зрадниками . Шахраї з олігархами організували під виглядом ніби АТО справжню війну по винищенню українських  патріотів та шалено збагачуються на контрабанді і фінансових потоках для  нібито боротьби  з окупантами .

        Всі все бачать і мовчать , бо ніби-то  зневірились у всьому .

        Хто винен ? Той хто приводить їх до влади і голосує за них за обіцянку чи подачку !

        Що врятує ? Закон ! Купівля виборців це є той самий хабар. Карати тих хто дає і тих хто бере . Взяв 200 грн.- штрафувати на 2000 грн.   Маніпулював , фальшував голоси – 8 років тюрми !  За Конституцією кожен має право бути обраним , то чому ця Банда до кандидатів у президенти допускає тільки мішків з грішми . Брехунів , які на  брехні і обіцянках шахраюють карати ! Народ не тільки люмпенізували , а тримають за безправних лохів . Тому і маємо  що маємо !

      Дожились ! Комуністичні перевертні всіх пошили в дурні та злидні . Ворог всіх українців не називає українців кравчуківцями , а називає  бандерівцями ! На всіх каналах Головний комуністичний ідеолог і борець з бандерівщиною 80-тих років Льоня Кравчук подається як «Батько Незалежності»!  Чому  забули героїв ? Чому забули останього політв’язня СРСР з України Дмитра Мазура , який проживає у заваленій хатині в с.Гута Луганівська Малинського району ?  Ми що з країни дурнів так і не вилізли ? Якщо ми не поважаємо власних героїв , а ворогів освячуємо у  герої , батьків Нації , то ми не матимемо майбутнього !

       П’ять помилок українського народу – це п’ять українських президентів шахраїв , брехунів , зрадників і злодіїв . Чи не досить наступати на ті самі граблі ?

      Криміналізована , корумпована Система не піде на самознищення , а йде на знищення  ідеї  української державності .

       Досить друкувати , говорити , а потрібно діяти !

       Націоналісти , патріоти і щирі українці , дійте ! Не зачаровуйтесь – не будете розчаровуватись ! До боротьби за справжню Українську Незалежність ! Тримайте порох сухим !   СЛАВА  УКРАЇНІ !

 

      2016 рік.               Колишній співзасновник  Малинської РО ГО «НРУ за перебудову»

                                    Голова депутатської комісії по законності Малинської міської ради

                   Голова Малинської міської ПО  ПП «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»

                                                  Голова ГО «Всеукраїнське об’єднання «Легіон Честі»

 

                                                     Василь Федоренко

 

 

Переглядів: 53 | Додав: Istina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Календар
«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz