Четвер, 27.04.2017
Свобода і Право
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 337

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

                           Федоренко Василь Михайлович
                              БІОГРАФІЯ
 
 
            
 
      Народився в 1958 році в м.Малині Житомирської області. Освіта вища.
      Закінчив Московський народний університет мистецтв (1980-1986рр. – образотворче мистецтво) та Санкт – Петербургську лісотехнічну академію (1986 -1992рр.- інженер – механік ) .
      Працював фрезерувальником , художником , правоохоронцем (8 років) , Головою ВПК „ Щит Батьківщини ” , КСО „ Пошук ” та КК „ Файтер ”. Майстер спорту з РБ та чорний пояс з карате .
     Має четверо дітей та двоє внуків .
 
                                Г Р О М А Д С Ь К А    Д І Я Л Ь Н І С Т Ь
 
   1979 р. - створив і очолив районний комсомольсько – оперативний загін „ Феміда ” при Малинському РК ЛКСМУ .
   1989 р. - створив і очолив районний військово – патріотичний клуб „ Щит Батьківщини ”. 1990 – 1994 роки активний депутат Малинської районної Ради .
   1990 – 1998 роки активний депутат Малинської міської Ради протягом двух скликань . Щоденно допомогав у вирішенні особистих питань виборців його виборчого округу .
   1990 рік створення в центрі міста громади УАПЦ та передача їй аварійного приміщення колишного ЗАГСу де нині будується православний храм .
   Весна 1991 року - залучившись підтримкою депутатів добився рішення сесії Малинської міської Ради про встановлення ( першими в області ) національного поряд з прапором УРСР на приміщенням міської Ради. Як депутат міськради був ініціатором переіменування міської центральної площи та вулиць міста , яки іменувались призвіщами тоталітарних діячів . Приймав участь в організації і проведенні мітингів щодо включення Малинського району в 4 Чорнобильську зону . Був ініціатором різних оздоровчих заходів ( харчування малюків , школярів , оздоровлення і т. д. ) .
   1991р. ( 19 -21 серпня ) - вивішуючи по місту об`яви збирав виборців і доводив їм інформацію про антиконституційність статусу « ГКЧП » та про дійсну ситуацію в державі використовуючи інформаційні аудіозаписи з іноземних демократичних радіостанцій . Працівники РВ ВС та обласної прокуратури погрожували арештом , але короткотривалість «ГКЧП» та депутатська недоторканість не дали реалізувати їхні наміри .
   1991р.(вересень) - Федоренко В. М. приймає участь , як районний депутат та ініціатор , в описі майна РК КПУ та опломбуванні його приміщень .
   1992 р.- кандидат на посаду Представника Президента в Малинському районі від демократичних сил. 1993 р.- зареєстрував і очолив районне підлітково – молодіжне культурно – спортивне об`єднання « Пошук » .
   1991 -1997 рік - особисто організовував і оздоровлював щорічно по 120 Малинськийх дітей в оздоровчому таборі « Пролісок» (Теребовлянський район ) .
   1994 рік - кандидат на посаду голови Малинської районної Ради та кандидат в народні депутати України .
   1996 р – створив і очолив Регіональний Центр ВФК по Житомирській області (обласна федерація кікбоксингу ) .
   1997 р. - зареєстрував районну спортивну громадську організацію – Клуб кікбоксингу «Файтер».
   1998 рік – кандидат на посаду Малинського міського голови .
    Через спортивний клуб Федоренка В. М. пройшло до 6000 Малинських дітей , які були відірвані від вуличного виховання . Підготовлена велика кількість розрядників , кандидатів і майстрів спорту, призерів і чемпіонів різного рівню .
    Щорічно протягом 25 років діти клубу перебувають в літніх наметових таборах , де протягом 50 днів по 40 і більше дітей тренуються , проходять атестаційні семінари , вивчають Закон Божий і отримують початкову політ.освіту . Державна фінансова допомога клубу відсутня .
    Про боротьбу між владою і клубом за його право на нормальне існування неодноразово писала Центральна преса (« Молодь України »,«Регіон», «Клич нації» , « Київський вісник» і т. д.) .
    2002 р.- кандидат на посаду міського голови . Скарга про вагомі і чисельні фальсифікації в день голосування Малинським судом була проігнорована . Після закінчення двух судових засідань Федоренку В.М. навіть не видали на руки і не надіслали офіційного рішення Малинського суду у відмові у задоволенні поданої скарги.
    2003 р.- Міжнародний фонд «Відродження» , «Польсько- американсько- українська ініціатива» (ПАУСІ – FREEDOM HOUSE) та «Канадський фонд співробітництва» зареестрували авторський Проект Федоренко В.М. « Молодь за здорову націю та проти злочинності , алкоголізму , проституції , ВІЛ / СНІДу та наркоманії » який реалізує Малинський клуб кікбоксингу «Файтер» . 
     З 22 листопада 2004 р Тренерсько – інструкторський склад КК «Файтер» та Київська студентська група вихованців Федоренко В.М. приймали активну участь в революційних акціях на Київських майданах під червонно – чорними клубівськими прапорами та помаранчовими атрибутами .
 
                             П О Л І Т И Ч Н А    Д І Я Л Ь Н І С Т Ь
 
    Членом КПРС не був .
    1990р. – один із 6 засновників районної організації НРУ .
    1990 – 1993 рр. – організація і участь в Малинських акціях і митингах , в Базарських акціях , Київських акціях , зокрема на багатолюдній акції (1990р.) біля Софіївського Собору та в інших акціях .
    Серпень 1991 р. - особиста акція спротиву « ГКЧП ». 1993 рік – створив і очолив міськрайонну організацію Української консервативної республіканської партії ( С. Хмари) , яка прийняла активну участь як опозиційна політична організація в парламентських і місцевих виборах 1994 року. Три кандидата від організації стали депутатами міської ради . Організація вела відкриту опозиційну публічну діяльність .
    1998 р. - Федоренко В.М. повертається до НРУ для відродження районної організації . Член Ради РО НРУ . Приймає ініціативну участь в створенні Народичської районної організації НРУ .
    2001 р. – через зрадницьку позицію партійних інтересів зі сторони тодішнього голови Житомирської обласної організації Багнюка О. М. Федоренко В.М. протестуючи виходить з НРУ .
    21 вересня 2001 р. - Федоренко В.М. реорганізув організації УКРП в Малинську районну (на установчих зборах) та Малинську міську організації УРП .Був обраний головою Малинської районної організації УРП .
    21 жовтня 2001 року зареєстрував Малинську районну організацію УРП (свідоцтво №7 від 21.10.2001р.).
    18 січня 2001 року зареєстрував Малинську міську організацію УРП ( свідоцтво №62 від 2002 р.) .
    2002 рік - створює районний партійний виборчий штаб УРП виборчого блоку „БЮТ ” та приймає активну участь у парламентських і місцевих виборах . Проводиться активна участь у виборчій компанії за „БЮТ” та „Нашу Україну ”( поквартирна агітація , пересувні агіт.стенди , автомобіль з гучномовцем , членство в міській виборчій комісії , спостерігачі на виборчих дільницях , транспортні групи реагування і т. д. ) . Результат : „ Наша Україна” і „БЮТ” зайняли на місцевому рівні два перші призові місця .
    Жовтень 2002 року Федоренко В.М. організовує гупову участь Малинчан ( до 60 чоловік) в акціях „Україна без Кучми !” .   
    2003 рік – перереєстрація ММО УРП та МРО УРП в ММО УРП „Собор” ( свідоцтво №62 видане 6 жовтня 2003 року) та в МРО УРП „Собор” ( свідоцтво №7 видане 6 жовтня 2003 року). Являється головою районної організації УРП .
    2004р.- в зв`язку з відсутністю бажання до спільних дій зі сторони ініціаторів створення районного штабу „Наша Україна” Федоренко В.М. разом з однопартійцями проводить згідно особистої матеріальної спроможності самостійну агітаційну компанію .
     З 21 листопада 2004 року Федоренко В.М. разом зі своїми партійними активістами організовує щоденні поїздки на Київські акції , де особисто фізично , харчовими продуктами та фінансово допомагають в проведенні щоденних акцій . А також виступає по Малинському районому радіо та телебаченню з інформацію про дійсні Київські події , про позицію партії , про особисту громадську позицію та з запрошенням Малинчан для прийняття участі в Київських акціях .
     2005 р. - приймає участь у формуванні районної політичної Ради . Блокує незаконні позачергові вибори Малинського міського голови . Як результат - тільки 17% виборців прийшли на голосування . За нелегітимного , але діючого міського голову проголосувало всього 1097 ( одна тисяча дев`яносто сім) адмінресурсом намальованих голосів .
    Серпень – вересень 2005 року - покидає головування в районній організації в зв`язку з обранням головою Малинської міської організації УРП «Собор» . Місто отриміє обласне підпорядкування.
    2006 рік розкол в партії УРП «Собор» . Комсомолець А.Матвієнко тікає з шматком партії під Ющенка . Левко Лук`яненко взагалі продається Тимошенко та покидає зраджуючи більшу частину партії , яка пішла за ним . Як результат ці організації з подачі Ющенка і Матвієнка ліквідуються ОблЮстами.
    Малинські (міська і районна) , маючи юридичний статус юридичної особи зі своїми печатками і реєстраційними документами залишаються при самостійній діяльності , так як Житомирська обласна припинила діяльність . Малинські організації ще й самостійно прийняли участь у виборах 2006 року. Василь Федоренко йде кандидатом на вибори міського голови . Через недостатнє фінансування зі сторони Центрального апарату «Собор» та жахливі фальсифікації від програє колишньому ФСБешнику С.Долі.
    Василь намагається в 2006 році увійти в дієвий контакт з ВО «Свобода» в 2006 році , але марно. Він «Свободі» не цікавий !
    В 2008 році до В.Федоренка звертається голова ЖОО Во "Свобода" Руслан Коцюбинський . В день свого 50 – ліття Василь Федоренко вступає ще з трьома його малинськими активістами до ВО «Свобода» та очолює міську організацію.
    За річний термін організація прийняла участь у двох виборах , стали по суті щоденною вуличною партією у м.Малині . Організація отримала посаду голови окружної виборчої комісії на шість районів області та м.Малин на виборах Президента України . Василь Федоренко був довіреною особою кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока. Серед міст і районних центрів Житомирщини найбільший відсоток набрав Олег Тягнибок в м.Малині.
   На з`їзді присв`яченому 20 річниці ВО "Свобода" (2011р)  Олег Тягнибок вручив Василю Федоренку найвищу партійну нагороду "Золотий значок" .
   На парламентських виборах 2012 року Федоренко був уповноваженим ЦВК від "Свободи" у найбільшому окрузі України  Малинському Виборчому окрузі  №66 (7 районів + м.Малин).  За ВО "Свобода" у м.Малин проголосували у 5 разів більше  ніж рік тому на місцевих виборах.
                     
Пошук

Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz